İçeriğe geç

Size özel sunucu performansı mı lazım?

Yoğun E-ticaret ve WordPress Web siteleri için ideal, ultra performanslı ve özelleştirilmiş, yüksek sunucu kaynaklarına sahip süper hızlı web sitesi barındırma çözümleri için bize ulaşın

20 yıldır müşterilerimizin memnuniyetiyle sonuçlanan projelere imza atıyoruz…

Ekonomik Web Tasarım Çözümleri

Beklentinizi Fazlasıyla Karşılayacak
Güçlü Web Hosting Çözümleri

Kartvizit Sayfa tüm uygulamaları sorunsuz çalıştırabileceğiniz güvenli ve kesintisiz bir hosting hizmeti sağlar.

100% SSD Disk

SSD Diskler, klasik disklere göre 10 Kata kadar daha fazla okuma/yazma hızı ve IOPS değerine sahiptirler. Bu sayede siteleriniz hızlı açılır.

Ücretsiz SSL

Ücretsiz SSL ile sitenizi arama motorlarında üst sıralara çıkarın. Google gibi arama motorları SSL kullanımını sıralama ölçütü olarak kullanır.

Tek Tıkla Kurulum

WordPress, Opencart, Laravel gibi 300 kadar scripti otomatik kurabilir veya otomatik olarak güncellenir. Bu işlemler için FTP kullanmanıza bile gerek bulunmaz.

100% Memnuniyet

Tüm hosting paketlerimizden 100% memnun kalmanızı garanti ediyoruz. Memnun kalmazsanız ürün 15 gün içinde koşulsuz iade edilir. 

Beklentinizi Fazlasıyla Karşılayacak Güçlü Web Hosting Çözümleri

Yüksek Performanslı WordPress Hosting

%100 Bulut ve NVME SSD Storage altyapısı üzerinden çalışan WordPress Hosting paketlerimiz sürekli yüksek performans sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. WordPress Paketlerimiz için sağlamış olduğumuz Litespeed Web Sunucusu ile tam uyumlu olarak çalışan Ücretsiz LSCache modülü ile WordPress sitenizi x4-5 kata kadar hızlandırabilirsiniz.

cPanel

Dünyanın En Popüler Yönetim Panelleri Hizmetinizde…

PHP Selector

PHP Selector yazılımı ile PHP sürümünüzü ve kullanmak istediğiniz PHP modüllerini kendiniz seçebilirsiniz. 

Linux Web Hosting Paketlerimiz

Tüm web hosting paketlerimiz Linux tabanlı olup, PHP yazılım dili ile hazırlanmış internet siteleri, Laravel veya CodeIgniter frameworkler ve WordPress, Opencart, Joomla, Prestashop, Magento gibi içerik yönetim sistemleri kullanılarak hazırlanmış siteler için en ideal hosting paketleridir. Ölçeklendirilen yapısı ile farklı kaynak paylaşımı çok basit bir şekilde yapılabilmektedir. En uyumlu veritabanı ise MySQL veritabanıdır.

Bize Ulaşın

Kartvizit Sayfa
Web Interactive

Siz değerli müşterilerimizin internet dünyasında var olabilmek için ihtiyaç duyduğu tüm tasarım, yazılım ve iletişim gereksinimlerini istekleriniz doğrultusunda karşılamak amacıyla kurulmuş bir tasarım firmasıyız.