İçeriğe geç

Mobil Uyumlu (Responsive) Web Tasarım

Responsive ( Mobil Uyumlu ) web tasarım; kullanıcıya her platformda rahat bir gezinme sağlayan web tasarımıdır. Responsive web tasarımı, bilgisayar, mobil ve tablet cihazlardan girildiğini anlayarak, içerisinde bulunan yazı, resim, menü ve diğer elementlerin boyutlarını otomatik olarak ayarlamaktadır.

19 yıldır müşterilerimizin memnuniyetiyle sonuçlanan projelere imza atıyoruz…

Responsive Web Tasarım

Responsive Web Tasarım Nedir?

Hemen hemen her yeni müşteri bugünlerde web sitelerinin mobil versiyonunu istiyor. Mobil uyumlu web sitesi tasarımı (responsive tasarım) her şeyden önce pratik olarak önemlidir. Android cihazlar için bir tasarım, iPhone için başka bir tasarım, iPad, notebook ve tüm ekran çözünürlükleri de uyumlu olmalıdır.

Web sitesi tasarımı ve geliştirme alanında, sonsuz yeni çözünürlüklere ve cihazlara ayak uydurma noktasına hızla yaklaşıyoruz. Birçok web sitesi için, her çözünürlük ve yeni cihaz için bir web sitesi sürümü oluşturmak imkansız veya en azından pratik değildir. Sadece bir cihazdan ziyaretçi kaybetme sonuçlarından muzdarip olsaydık, başka birinden ziyaretçi almanın yararına mı? yoksa başka bir seçenek var mı?

Responsive web tasarım, tasarım ve geliştirmenin, kullanıcının boyutuna, platformuna ve yönüne göre kullanıcının davranış ve ortamına cevap vermesi gerektiğini öne süren yaklaşımdır.

Mobil Uyumlu Web Tasarım
Kartvizit Sayfa Web Tasarım

Responsive Tasarım Özellikleri

Uygulama, esnek bölümlerin ve düzenlerin, görüntülerin ve CSS medya sorgularının akıllıca kullanılmasının bir karışımından oluşur. Kullanıcı dizüstü bilgisayarından iPad’e geçerken, web sitesi otomatik olarak çözünürlük, resim boyutu ve komut dosyası oluşturma yeteneklerine uygun hale gelmelidir. Başka bir deyişle, web sitesi kullanıcının tercihlerine otomatik olarak cevap verecek teknolojiye sahip olmalıdır. Bu, piyasadaki her yeni araç için farklı bir tasarım ve geliştirme aşaması ihtiyacını ortadan kaldıracaktır.

Kartvizit Sayfa web sitelerindeki her şeyin harika bir nedeni var. Günümüzün web sitesi kullanım deneyimi, hızlı bir tempoda değişiyor. Bu yüzden insanlar daha az zaman harcayıp en kısa sürede tüm platformlarla uyumlu bir web sitesi istiyorlar. Kartvizit Sayfa olarak %100 mobil uyumlu web site tasarımları yapmaktayız. Responsive tasarım nedir hakkında hala aklınızda soru işaretleri varsa hemen bizi arayın!

Bir web sitesi tasarımı oluştururken, en iyi uygulama standartlara uyum sağlamak olacaktır. Kartvizit Sayfa web tasarım ajansı olarak en iyi web tasarım örnekleri ile W3C standartlarına uygun, mobil ve SEO uyumlu, ihtiyacınız olan hizmete göre özel gereksinimlerinize ve tercihlerinize bağlı olarak, bütçenize uygun kurumsal web tasarım hizmeti sunabiliriz. 

 

Eğer siz de tüm cihazlarla uyumlu, responsive tasarım bir web sitesi oluşturmak isterseniz hemen Kartvizit Sayfa.Com ile iletişime geçerek en uygun web tasarım fiyatları ile hizmet alabilirsiniz.

Dijital pazarlama sürecinde geç kaldığınız başlangıcı yaparken bir adım önde olmanızı sağlayabiliriz.

İşletmelerin, kurumların ve bireylerin kimliğini yansıtmada önemli bir araç olan web tasarımı; teknolojinin gelişmesi ve daha fazla cihazın web ortamlarına erişmesi ile birlikte, uyumluluk, görsellik ve estetiğin bir araya geldiği, dolayısıyla profesyonel olarak ele alınmaya ihtiyaç duyulan bir ekosistem haline gelmiştir. Bu ekosistemde mevcut olan cihazlara uygun tasarımları hayata geçirebilmek için ihtiyacınız olan her şey KartvizitSayfa’da!

Web tasarımı; işlevsellik ve görsel estetiğin birlikte oluşturduğu uyumun bir yansımasıdır. İnternet sitenizin, şirketinizin vizyonunu ve tecrübesini iyi ve doğru bir şekilde temsil edecek şekilde inşa edilmesi, KartvizitSayfa’nın önceliklerinden yalnızca biridir. KartvizitSayfa; sektördeki konumunuzu ve vizyonunuzu en iyi şekilde yansıtacak web sitesini tasarlarken, tecrübeli tasarım ekibi ve kullandığı analiz yöntemleri ile istekleriniz doğrultusunda size en uygun proje için çalışır. KartvizitSayfa’nın yenilikçi tasarım metodları, web siteniz için estetik ve işlevselliği bir araya getirir.

Hızlı Web Sitesi

Responsive Tasarım Bütün Ekran Çözünürlüklerine Uyum Sağlar!

Başlıca Web Tasarım Faaliyetlerimiz

Günümüz koşullarında teknolojinin yeri ve önemi yadsınamayacak kadar büyüktür. Her geçen gün hayatımızın merkezinde yer almaya devam eden internet, birbirinden farklı hizmet alanını da beraberinde getirmektedir. Web tasarımı, hem kişisel hem de kurumsal firmalar tarafından sunulan her türlü hizmet ve ürünün geniş kitlelere ulaşmasını sağlayan etkili bir araçtır. 

Ekonomik Web Tasarım

Kurumsal Web Sitesi Tasarımı

Kurumsal web sitesi, kurumun kurumsal kimliği ile uyumlu ve kurumun kurumsal öğelerini ön plana çıkarabilecek alt yapıya sahip bir şekilde tasarlanmış web sitesidir.
Bu noktada müşterilerimizle aynı hedefe yürür ve müşterilerimizin taşıdığı heyecanı taşırız.

Ucuz Web Tasarım

Responsive Web Sitesi Tasarımı

Responsive tasarım (duyarlı tasarım); kullanıcıya her platformda rahat bir gezinme sağlayan web tasarımıdır. Responsive web tasarımı, bilgisayar, mobil ve tablet cihazlardan girildiğini anlayarak, içerisinde bulunan yazı, resim, menü ve diğer elementlerin boyutlarını otomatik olarak ayarlamaktadır.

Responsive Web Tasarım

Mobil Web Sitesi
Tasarımı

Masaüstü veya dizüstü ekranları dışındaki daha küçük ekranlı cihazlar için tasarlanmış internet sitesi, mobil web sitesi olarak adlandırılmaktadır. Mobil web sitesi, internet sitesinden bağımsız bir tasarıma sahiptir. Mobil web sitesi genellikle site haritasının tüm öğelerini içermemektedir. 

Bize Ulaşın

Kartvizit Sayfa
Web Interactive

Siz değerli müşterilerimizin internet dünyasında var olabilmek için ihtiyaç duyduğu tüm tasarım, yazılım ve iletişim gereksinimlerini istekleriniz doğrultusunda karşılamak amacıyla kurulmuş bir tasarım firmasıyız.