İçeriğe geç

E-Ticaret Sitesi Web Paketleri

E-Ticaret sitesi dendiğinde aklınıza sadece kargolanan ürünler mi geliyor? Peki yazdığınız bir kitabı satmak isterseniz ne yapacaksınız? Ya da evinizde özel ders verdiğinizi düşünün, ders saatlerinizi satmak istemez misiniz? Bir E-Ticaret sitesi ile sadece kargolanan ürünleri değil, bilgisayarınızda yazdığınız bir kitabı e-kitap olarak, veya özel ders saatlerinizi kolaylıkla satabilirsiniz.

19 yıldır müşterilerimizin memnuniyetiyle sonuçlanan projelere imza atıyoruz…

Responsive Web Tasarım

İhtiyaç Odaklı E-ticaret Paketleri

Dinamik E-ticaret Paketleri ile sanal mağazanızı açabilir ve yönetim paneli ile sitenizi ana sayfa içeriklerinden siparişlerinize, kargo düzenlemelerinden indirim ve kampanyalara dilediğiniz gibi kolayca yönetip ürünlerinizi satışa sunabilirsiniz. 

-ticaret sitesi Teknik Destek

Teknik Destek

E-Ticaret Sitesi yayına alınırken ve alındıktan sonra sürekli destekle yanınızdayız. Yapmanız gereken ayarlarda sizi adım adım yönlendireceğiz

Kredi kartı, banka havalesi, kapıda ödeme

Ödeme Yöntemleri

Kredi kartı, banka havalesi, kapıda ödeme, alışveriş puanı ile ödeme, mail order ve bir çok ödeme yöntemi ile müşterilerinize farklı imkanlar sunun

Ürün Varyantları

Ürün Varyantları

Esnek ve çok detaylı varyant-seçenek modülleri ile ürünlerinizin renklerini, bedenlerini, modellerini veya sektörünüze göre tüm seçeneklerini kolayca yönetin, dilerseniz ayrı ayrı fiyatlandırın

Ürün Kategori Yönetimi

Ürün Kategori Yönetimi

Dinamik E-ticaret Paketleri ile ürün ve kategori ekleyip yönetimini yaparak ürünlerinizi satışa sunabilir, paket içerisindeki özellikerden yararlanarak satışı oranınızı arttırabilirsiniz

Kampanya Modülleri

Kampanya Modülleri

Dinamik E-ticaret Paketleri ile ürünlerinize ve kategorilerinize özel kampanyalar ile satışlarınızı arttırabilirsiniz. Üye Gruplarınıza ve bayilerinize özel taksit tanımlamaları yapabilir, alışverişlerinde kullanmak üzere hediye çekleri ve puanlar oluşturabilirsiniz.

Arama Motoru Optimizasyonu

Arama Motoru Optimizasyonu

Dinamik E-ticaret Paketlerinin sunduğu araçlar ile arama motoru performansınızı ve ziyaretçilerinizi arttırabilirsiniz.

Bizde Sınır Yok!

E ticaret web sitesi ile fiziksel mağazanızda satışa sunduğunuz ürünleri, online ödeme sistemlerini kullanarak sanal mağazanız üzerinden LİMİTSİZCE pazarlayabilirsiniz. 

Limitsiz Özellik Ekleme

Limitsiz Ürün Ekleme

Limitsiz Görsel Ekleme

Limitsiz Web Trafiği

E-ticaret Web Sitesi
Neden Bir E-Ticaret Sitesi Açmalıyım?

Neden Bir E-Ticaret Sitesi Açmalıyım?

Şirketinizin satışlarının düştüğü dönemlerde e-ticaret sitenizin satışları daha da yükselecektir. Özellikle kış aylarında kullanıcılar internetten satın alma eğilimindedir.
Şirketinizin bulunduğu şehir dışında da şube açmış olacaksınız. Şehir dışında da tanıtımınız olacak, satış yapabileceksiniz. Üstelik bütün Ülke veya Dünya çapında.
Maliyetiniz düşük olduğu için internet ortamında daha uygun fiyatla satıp, daha çok müşteri çekebileceksiniz.
Satın alma işlemi dışında ürünlerinizi tanıtan aktif bir web siteniz olacak. Ziyaretçiniz ürünü inceleyip, mağazanıza da gelmek isteyebilir. Tanıtım sitesi olarak da aktif bir web siteniz olacaktır.

E-Ticaret Paketi

Paket İçeriği 

E-ticaret Sitesi Kurulumu ve Entegrasyonu
Yönetim Paneli
Mobil ve Seo Uyumlu Gelişmiş Woocommerce Altyapısı
Sipariş ve Müşteri Yönetimi
Ürün ve Kategori Sistemi
Online Kredi Kartıyla Ödeme (IYZICO, Shopier v.b. Entegreli)
Havale & EFT ile Ödeme
Son Eklenen Ürünler
Anasayfa Slayt Modülü
Hızlı Ödeme Sepet Sayfası
Ürün Ekleme ve Kullanım Eğitimi 

Bize Ulaşın

Kartvizit Sayfa
Web Interactive

Siz değerli müşterilerimizin internet dünyasında var olabilmek için ihtiyaç duyduğu tüm tasarım, yazılım ve iletişim gereksinimlerini istekleriniz doğrultusunda karşılamak amacıyla kurulmuş bir tasarım firmasıyız.