İçeriğe geç

Bizi Tanıyın

Kurumsal web site tasarımı, profesyonel web tasarımı, e-ticaret sitesi, web sitelerinin içerik yönetimleri (CMS), arama motoru optimizasyonu (SEO), sosyal medya yönetimi, hızlı web sitesi, güncelleme ve bakım gibi birçok hizmetle iş ortaklarımızın yanındayız.

21 yıldır müşterilerimizin memnuniyetiyle sonuçlanan projelere imza atıyoruz…

Ekonomik Web Tasarım Çözümleri

Profesyonel ekibimiz ile ucuz web tasarım çözümlerinde ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızdayız.

Siz değerli müşterilerimizin internet dünyasında var olabilmek için ihtiyaç duyduğu tüm tasarım, yazılım ve iletişim gereksinimlerini ekonomik web tasarım istekleriniz doğrultusunda karşılamak, memnuniyetinizin ışığında yeni projelerde yeni insanlarla birlikte çalışmak ve firmanıza internete dair hayat kurtarıcı ipuçları vermek amacıyla kurduğumuz Kartvizit Sayfa, 2001 yılından bu yana amaçları doğrultusunda hareket etmekte ve sizlerden aldığı güvenle büyümeyi sürdürmektedir.

Ucuz Web Tasarım
Kartvizit Sayfa Web Tasarım

İnternet dünyasının tabiri caizse bir rekabet savaşı ortamına dönüştüğü günümüzde Kartvizit Sayfa, markaların ve firmaların sektörlerindeki rakipleri ile olan rekabetlerinde onların yanında olmakta ve internetteki çözüm ortaklığı görevini üstlenmektedir. Kartvizit Sayfa, destek verdiği tüm marka ve firmaların sektörlerinde rakiplerinden farklı bir noktada konumlanmasında ve pazar paylarının artmasında etki sahibi olup sunduğu özel çözümler ve ürettiği stratejiler ile fark yaratmaktadır.

Kurumsal Web Tasarım Çözümlerimiz ile Daima Yanınızdayız 

Kurumsal web tasarımları, profesyonel web tasarımları, ucuz web sitesi tasarımları, butik e-ticaret siteleri, web sitelerinin içerik yönetimleri (CMS), arama motoru optimizasyonu (SEO), sosyal medya yönetimi, internet danışmanlığı, güncelleme ve bakım gibi birçok hizmetle iş ortaklarının yanında olan Kartvizit Sayfa, logo tasarımı, katalog tasarımı ve ambalaj tasarımı gibi birçok opsiyonu içerisinde barındıran kurumsal kimlik tasarımları ile tanıtım filmleri, havadan video çekimleri, dijital animasyonlar ve fotoğraf çekimlerini içerisinde barındıran prodüksiyon hizmetlerini de siz değerli müşterilerine sunmaktadır.

Kartvizit Sayfa, her iş ortağına ilk iş ortağı gibi heyecanla yaklaşır ve her yeni projede yılların tecrübesini ve iş aşkını açığa çıkarır. Bu nedenle Kartvizit Sayfa, profesyonelliğin, ekip ruhunun, deneyimin, çözüm odaklı çalışmanın ve güçlü iletişimin yanında kaliteli, güvenilir ve her zaman yanınızda olan bir çözüm ortaklığı sunmaktadır. Profesyonel web tasarım hizmetlerimizi aynı zamanda ucuz web tasarım ve ekonomik web tasarım çözümlerimizle de destekliyoruz.

Eğer sizde profesyonel bir desteğin yanında güvenilir ve kaliteli bir çözüm ortağı arıyorsanız, doğru adrestesiniz.

EN İYİSİ OLMAYA ÇALIŞIYORUZ

Yüksek Kalite, Şeffaflık ve Süreklilik

Daima yenilikçi, estetik ve kullanışlı siteler için çalışıyor ve güçlü sunucu alt yapılarımız ile yapmış olduğumuz web sitelerinde trafik kontrolünü büyük bir titizlik ile yönetiyoruz.

Ayrıca yönetim paneliniz sayesinde, ürün veya hizmetlerinizi kolaylıkla yönetebilirsiniz.

Profesyonel SEO Çalışması

Ekip Çalışması

İşini severek yapan, alanında uzman tecrübeli bir ekibiz. 

Hızlı Web Sitesi

Başarı

En büyük başarıyı müşterilerimizi memnun etmek olarak görüyoruz. 

Çalışma Planımız

Web üzerindeki ihtiyaçlarınızı, hızlı ve doğru bir şekilde karşılayabilmek için öncelikle sizleri iyi tanıyabilmemiz ve hedeflerinizi doğru belirlememiz gerekmektedir. Beraber belirleyeceğimiz strateji doğrultusunda; 

Süper Hızlı Web Sitesi

Öncelikle müşterinin ihtiyacı olan web sitesi şekli belirlenir. 

PHP, HTML, FLASH kod yapılarının her birinin ayrı özellikleri, birbirlerine göre avantajları ve dezavantajları vardır. Web sitesinin müşterimizi tatmin etmesi için doğru seçilmiş bir kod yapısına sahip olması gerekir.

1.Gün

Hızlı Web SitesiSitenin hedeflerini belirlemek ve içeriklerini oluşturmak için müşteri ile bilgi paylaşımında bulunur. 

1.Gün

Web Tasarım FirmasıMenü başlıkları belirlenir ve gerekli dokümanlar hazırlanarak tasarım aşamasına geçilir.
Bu aşamada müşterimizden hazırlamasını istediğimiz bazı içerikler olacaktır. 

Bunlar; Hakkımızda yazısı, hizmet veya ürün bilgileri, referansların listesi ve iletişim bilgileridir.

2.Gün

SEO Çalışması Müşterimizin web sitesinde yer almasını istediği görsel dokümanları hazırlayarak, bize ulaştırması gerekmektedir.

Firma Logosu mümkün ise saydam .png formatında olmalıdır.

Sitede yer alacak tüm resimler .jpg formatında ve mümkün olan en büyük boyutta olmalıdır.

Ayrıca tüm resimler müşterimizin firmasına ait ve özgün olmalıdır. Herhangi bir şikayet durumunda müşterimize ait olmadığı anlaşılan resimler siteden kaldırılabilir.

2.Gün

Alan Adı ve Hosting HizmetiSite için en uygun Alan Adı belirlenir.
Alan adı belirlerken firmanın faaliyet alanları, hizmet veya ürün yapısına göre farklı alternatifler ortaya çıkarılır.

En uygun ve alıma müsait alan adı müşteri adına satın alınarak hosting kurulumuna geçilir.

2.Gün

Hızlı Web HostingWeb tasarım paketine göre gerekli boyutlarda hosting kurulumu gerçekleştirilerek, müşterinin belirlediği e-posta hesaplarının oluşturulması sağlanır.

2.Gün

Profesyonel Tasarım EkibiHazırlık çalışmaları tamamlandıktan, tüm içerik yazıları, bilgileri ve görsel resimler tarafımıza ulaştıktan sonra site tasarım çalışmalarımız başlamış olacaktır.

Tasarım çalışmamız; müşterinin web site içeriğine bağlı olmakla beraber, yaklaşık 3-5 iş günü içerisinde tamamlanır.

3.Gün

Arama Motorlarına Kayıt ve SEOMüşterinin web sitesine ulaşılabilirliği sağlamak amacıyla, arama motorlarına kaydı sağlanır. Şayet varsa sosyal medyadaki hesapları ile site arasındaki bağlantılar kurulur.

6.Gün

Responsive Web Site TasarımıTasarım çalışmaları tamamlandıktan sonra, sitenin son hali müşteriye sunularak, varsa son düzeltmeler ve eklemeler gerçekleştirilir.

Tüm kontrollerin ardından web sitesi internet ortamında yayınlanmaya başlanır.

7.Gün

Bize Ulaşın

Kartvizit Sayfa
Web Interactive

Siz değerli müşterilerimizin internet dünyasında var olabilmek için ihtiyaç duyduğu tüm tasarım, yazılım ve iletişim gereksinimlerini istekleriniz doğrultusunda karşılamak amacıyla kurulmuş bir tasarım firmasıyız.