İçeriğe geç
Yenilikçi İş Teklifi

BİZİMLE BİRLİKTE KAZANMAYA HAZIR MISINIZ?

Sürekli büyümeye devam eden Web Yazılım alanında müşterilerinize, sosyal çevrenize, birlikte çözüm bulalım, birlikte kazanalım. 

Ek İş Teklifi
Evde Ek İş

Müşteriyi Bul

Evden veya İnternetten Çalışabileceğiniz Mükemmel Bir Part Time İş Fırsatı Sunuyoruz

Eğer firma sahibi tanıdıklarınız varsa veya internet üzerinden, web sitesi olmayan firmalara ulaşabilir ve onların web sitesi tasarımı için potansiyel müşterimiz olmaya aday olduğunu belirleyebilirseniz, gerekli bilgileri sayfamızın altında yer alan “Müşterim Var” formu ile bize iletmeniz yeterli olacak.

Emekliye Ek İş

Müşterinizden Web Tasarım İşini Alalım

Sizden gelen ” Müşterim Var ” formunda belirttiğiniz web sitesi ihtiyacı bulunan firma ile yapacağımız görüşmeler sonrasında şayet firmamıza web sitesi tasarımını yaptırmayı kabul eder ve tasarım çalışmalarına başlanır ise müşteriniz aktif hale gelmiş olur.

Müşterinize sunacağınız fiyat teklifleri ” Web Tasarım Maliyet Robotu ” ‘nda belirlenen fiyatları geçemez. 

Evde Ek İş

Karı Paylaşalım

Müşteri ile yapılacak anlaşmaya göre web sitesi bitiminde ve tasarım ücretinin tarafımıza ödenmesini müteakip,  %30 komisyonunuzu hesabınıza aktaralım.

İş Ortaklığı sürecimizi ve müşterinize vereceğiniz fiyat bilgilerini daha detaylı öğrenmek için bizimle mutlaka önceden iletişime geçmeli ve ön bilgilendirme almalısınız. 

Aksi durumda oluşabilecek sıkıntılardan herhangi bir sorumluluk kabul etmeyeceğiz.

Aylık kazancınızı siz belirleyin
Bulunmaz Fırsat

Aylık kazancınızı siz belirleyeceksiniz.

Ayın elemanı olabilmek için tek yapmanız gereken

bize web tasarım, e-ticaret sitesi veya emlak sitesi yaptırmak isteyecek müşteriler bulmak.

Hepsi bu…

Gerisini biz halledeceğiz. Müşterinizin istediği web sitesini tamamlayarak birlikte kazanacağız.

İster Evinde, İster Sahada

Canın nasıl istiyorsa öyle çalış

Herhangi bir yere bağlı veya sorumlu değilsin. Web tasarım yaptıracak müşterileri ister evinden internet üzerinden iletişime geçerek bul, istersen sahaya in müşterilerine direk ulaş. Tercih senin…
Gün sınırı veya zorunluluğu da yok. İstediğin zaman müşteri bulmaya çalış. Hatta sokakta gezerken bile, hafta sonu tatildeyken bile çevrendeki firmalara web tasarımı ihtiyaçları olup olmadığını sorabilir, Web Tasarım hizmeti teklif edebilirsin. Belli mi olur…
ikinci iş imkanı
Birlikten Kuvvet Doğar

Müşteri Tek Seferlik Değil Sürekli Sizindir...

Yönlendirmesini yaptığınız her müşteri için tahsil edilen ücret üzerinden komisyon alırsınız. Aynı müşteriyle her yapılan ek çalışmadan ödeme almaya devam edersiniz. Ta ki müşteri bizden ayrılıncaya kadar.

El Gelir Fırsatı
0
Devam Eden Çalışma
7 0 +
Tamamlanmış Çalışma
0
Mutlu Müşteri
14 +
İş Ortağı

Müşterim Var!

Bize potansiyel müşteriniz ile ilgili bilgileri ve web tasarım işi ile ilgili ön bilgilendirmeyi bu formumuz üzerinden yapabilirsiniz...

En kısa sürede müşteri ile görüşülerek size tüm detayları ile bilgilendirme yapılacaktır.

Bize Ulaşın

Kartvizit Sayfa
Web Interactive

Siz değerli müşterilerimizin internet dünyasında var olabilmek için ihtiyaç duyduğu tüm tasarım, yazılım ve iletişim gereksinimlerini istekleriniz doğrultusunda karşılamak amacıyla kurulmuş bir tasarım firmasıyız.