İçeriğe geç

Web Tasarım Ekibimiz

Kurumsal web site tasarımı, profesyonel web tasarımı, e-ticaret sitesi, web sitelerinin içerik yönetimleri (CMS), arama motoru optimizasyonu (SEO), sosyal medya yönetimi, hızlı web sitesi, güncelleme ve bakım gibi birçok hizmetle iş ortaklarımızın yanındayız.

Kendimize güveniyoruz, hayallerinizi gerçeğe dönüştürecek ekibimizle sizlerin güven ve beğenisini kazanacağımıza eminiz… 

Ekonomik Web Tasarım Çözümleri
Hızlı Web Sitesi Tasarım Ekibimiz

Genel müdürden...

Kartvizit Sayfa Web Interactive olarak, kurulduğumuz günden bu zamana kadar geçen sürede müşterilerimize gelişmiş web yazılım, web tasarım, sosyal medya danışmanlığı ve internet reklamcılığı alanlarında hizmet vermeye devam ediyoruz.

Ekonomimizde önemli bir noktada bulunan ve asla görmezden gelemeyeceğimiz küçük ve orta ölçekli işletmelerin çağın gerektirdiği vizyonel web sitelerine sahip olmalarını veya mevcut web sitelerinin günümüze adapte olmasını sağlamaya çaba sarf ediyoruz. Edindiğimiz tecrübeler sayesinde her konunun uzman ekibini belirleyecek şekilde, teknoloji ve yazılım üzerine yenilikçi adımlar atmaya devam ediyoruz.

Müşterilerimizin teknolojinin gelişmesi ile beraber daha rekabetçi bir hale gelen ortamda verimli çalışmasını ve daha yüksek kar ve ciro elde etmesini sağlayabilmek için, sosyal medya yönetimi ve internet reklamcılığını ihtiyaca göre hazırlıyor ve teknoloji geliştikçe de gerekli güncellemeleri sunarak, adeta birer iş ortağı vasfında ilerliyoruz. 

Ekonomik Web Tasarım Çözümleri

Takım Üyelerimiz

Takımımızın her üyesi, web endüstrisinde uzman olup, sektörünüzle ilgili her türlü sorunu çözüme kavuşturma ve gelecek stratejileri için vizyoner stratejiler geliştirme konusunda oldukça donanımlıdır. 

Web Tasarım Uzmanı

CEO

Web Tasarım Uzmanı

Selahattin BARKER

İnternet Reklam Uzmanı Sosyal Medya Uzmanı

İnternet Reklam Uzmanı

Sosyal Medya Uzmanı

Enfal Altar ÇALAPVERDİ

Web Tasarım Uzmanı Yazılım Mühendisi

Web Tasarım Uzmanı

Yazılım Mühendisi

Yenercan BARKER

Ne öğrenmek istersiniz?

Firmamız hakkında, hizmetlerimiz ve çalışmalarımız hakkında ne bilmek istiyorsanız çekinmeden bize sorabilirsiniz.

Sorularınıza en kısa sürede yanıt vermeye çalışacağız.

Bize Ulaşın

Kartvizit Sayfa
Web Interactive

Siz değerli müşterilerimizin internet dünyasında var olabilmek için ihtiyaç duyduğu tüm tasarım, yazılım ve iletişim gereksinimlerini istekleriniz doğrultusunda karşılamak amacıyla kurulmuş bir tasarım firmasıyız.